O firmie

Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o wydany w 2006 roku przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy Nr 14324/2006 nadający uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie podatków i rachunkowości zdobyte podczas świadczenia usług na rzecz różnych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych, zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym. Staramy się poznać potrzeby i wymagania swoich Klientów jak najlepiej, dzięki czemu wypracowujemy własne, nieszablonowe sposoby współpracy, zapewniając Klientom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Usługi świadczone przez biuro rachunkowe Emsis w Poznaniu kierowane są do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą skupić całą swoją uwagę na rozwoju zasadniczej działalności firmy, ceniąc sobie profesjonalny outsourcing usług finansowo-księgowych i jednocześnie mających świadomość, że obsługa księgowa i płacowa musi być prowadzona starannie, terminowo i zgodnie z przepisami prawa. Powierzając nam swoje sprawy, możecie mieć Państwo pewność, że wykonamy je w sposób rzetelny, zachowując pełną poufność przekazywanych informacji oraz miłą obsługę. Szanując Państwa czas, biuro rachunkowe Emsis bieżące kontakty ogranicza do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Korzystając z naszych usług możecie Państwo dostosować zakres pomocy do własnych potrzeb, w różnym czasie i na różnym etapie rozwoju firmy, mając pełny wpływ na wysokość kosztów obsługi firmy.

W trosce o najwyższy poziom obsługi klienta dbamy aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje i na bieżąco śledzili nowości z zakresu finansów, rachunkowości oraz prawa.

Odpowiedzialność i profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań nie pozwala jednak wykluczyć wystąpienia zdarzeń nieprzewidywalnych, dlatego w celu zagwarantowania Państwu finansowego bezpieczeństwa posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.